Sarf Malzemeleri

 

Bakım Ürünleri & Yardımcı Ürünler

 

  JEL ANESTEZİ

Goochie Painless Gel ( Anestezik Jel ) akışkan özellikli olmadığı için kaş,dudak ve göz uygulamalarında tercih edilmelidir. Etki etme süresi 10-15 dakika arasında olup yaklaşık 1 saat etkindir.Vücuda zerk edilmez Haricen kullanılır. Goochie Painless Gel İlaç Değildir.

Şişe İçeriği 10 Gr.dır.     ADET : 130 TL

 

 

 

  SIVI ANESTEZİ

Goochie Skin Sooth Solution ( Sıvı Anestezik ) en iyi dudaklar ve kaş bölgesi için uygun olup, yaklaşık 5 dakika içerisinde içindeki bileşenler sayesinde etkisini göstermektedir.Uygulama esnasında kişilerin rahatsız olmasını engellemek adına uzun süre etkilidir.Dudak uygulamalarında Goochie External Cotton ( Dudak Pamuğu ) ile birlikte kullanıldığında çok daha etkili ve aynı zamanda az kullanım sağlamaktadır. İlaç Değildir Haricen Kullanılır.

Beher Tüp : 3 ml.dir.    ADET : 45 TL

 

 

  FIXING AGENT

Goochie Fixing Agent %100 Bitkisel özlerden üretilmiş olup, cilt’e herhangi bir yan etkisi yoktur. profesyonel kalıcı makyaj aksesuarıdır. Cilde uygulanan renk pigmentlerini mükemmel bir şekilde sabitlemek için kullanılır. Uygulama esnasında nemli cilt üzerine uygulanır. cildi yumuşatır. İşlem esnasında gerilmesini önler ve renkleri sabitler.

Şişe İçeriği : 10 ml.    ADET : 130 TL

 

 

 

  BAKIM KREMİ

Eyebrow Repair Gel Kaşlar için, Lip Repair Gel dudaklar için, Wound Repair Gel Genel kullanım için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde ki Jojoba Özü ve E Vitamini ile  oluşan yaraların iyileşme süreçlerini hızlandırır.. ( İlaç Değildir )

Tüp İçeriği 10 Gr’dır    ADET : 40 TL

 

 

 

  CUTİCLE CLEANİNG SOLUTİON

Goochie bal katkılı temizleme solisyonu aynı zamanda renk pigmentlerinin uygulanması esnasında temizlenmiş olan cilde pigmentlerin tutunmasını kolaylaştırır. cildi kaıcı makyaja hazırlar. İğnenin cilt altında hareketini kolaylaştır.

Şişe İçeriği 40 ml’dır.    ADET : 85 TL

 

  

 

 

 

İLETİŞİM

Adres : İSTANBUL CADDESİ N0: 26 AKIN 2 apt. 1.KAT DAİRE: 4 BAKIRKÖY/İSTANBUL
Telefon : 0545 520 34 34 - 0850 650 24 04
Fax : 0212 570 01 90
E-Mail : info@helinguzellikmerkezi.com

 

Smart Santral Reklam
GÜZELLİK BAKIM Firma Ekle Görevimiz sizi doğru adrese ulaştırmak.